Cele UE

Cele UE

The Do-it-yourself-ers zawsze można zaplanować wycieczkę auto, które pozwala użytkownikowi na relaks w wyjątkowo pięknym miejscu lub popychać, jeśli obszar nie spełnia Twoich oczekiwań.

I oczywiście, bardziej ryzykowny podróżnik znajdzie ten pieszych i rowerowych może dostarczyć możliwości, aby zobaczyć spektakularne liści, które inaczej nie byłyby dostępne z głównych dróg.lyprinol opinie

Pokrywający się z przyjścia czasie żniw, hotele i zajazdy, restauracje i stoiska gospodarskie dostarczy Ci wielu spektakularnych doświadczeń gastronomicznych całej długości trasy.

Pamiętaj, New England spadek liści wycieczki przyciągają miliony ludzi nie tylko z całego kraju, ale z całego świata. Nie jest niczym niezwykłym napotkasz nie tylko wielu Europejczyków jesienią w regionie, ale nawet ludzie z Dalekiego Wschodu! Nie daj się zwieść takim sensie, że szczyt sezonu turystycznego jest skończona i że obiekty będą obfite. Pamiętaj, aby dokonać rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, tak aby nie przegapić niektóre z bardziej spektakularnych scen.

Oto kilka wskazówek, stan-by-state dla planowania spadek liści.

MAINE

Przez pierwszy peek na szczycie liści sezonu, Maine to miejsce. Od września, liście w północno-zachodnim rejonie stanu zaczęły się obracać. Uruchamianie w górach na północ od Baxter State Park, liście szybko osiągnie swój szczyt w długiej, południowo-wschodnim łuku zamiatanie stopniowo do linii brzegowej w pobliżu południowego nadmorskich kurortów w okolicy Kennebunk kurs prawa jazdy gdańsk / Ogunquit. 10-dniowej podróży przez Maine w tym czasie dostarczy Ci wszystkich ustawień, w którym, aby zobaczyć spektakularne listowia, ze szczytów górskich poprzez wolnostojących lasach obszarów zalesionych bezpośrednio na zachód od wybrzeża Atlantyku.

VERMONT

Stan Vermont jest uważany za centrum Nowej Anglii spadek liści spektakularne.
Artykuł dzięki: