Jak rozszerzyc swoja firme na Europe

Jak rozszerzyc swoja firme na Europe Na suchym Wenus, jednak te lotne gazy pozostać w gęstej atmosferze, a także przyczyniać się do galopującej efektu cieplarnianego.

Sondy kosmiczne wysłane na Wenus ujawniły jego powierzchnia do pockmarked przez kraterów. Venus także sport co najmniej 1600 aktywnych wulkanów, które są mniejsze niż te znajdujące się na Ziemi. Torturowanych planeta ma rozległe równiny lawy, góry i rozległe wyżyny.

Wenus chmury kwasu siarkowego dawna podejrzewany rzucając krople deszczu kwasu siarkowego aż do nędznej powierzchni tej planety. Możliwe dowody z tych żrących kropel były, w końcu, obserwowano w 30-letnich danych Vega, i zgłoszone w dniu 6 kwietnia 2013 Advances in Space Research.

Pierścień wokół planety!

W nowym badaniu, wydany w listopadzie 2013 roku, astronomowie pierwszy opracowali model, jak sądzili, powinien pojawić się pierścień pyłu na orbicie Wenus. dj na wesele małopolska Następnie porównano to z danych pochodzących z bliźniaczych sond STEREO prowadzących obserwacje stereoskopowe regionów przestrzeni. Ten pomógł im znaleźć to, czego szukali – oznaki pierścień pyłu na orbicie Wenus. Jednak to, co odkryli astronomowie nie idealnie odpowiadają ich modelu, prawdopodobnie dlatego, że został opracowany na podstawie danych, które opisuje pierścień pyłu w orbicie naszej planety. Zespół astronomów ostatecznie odkrył, że pierścień pyłu Wenus miał dwa składniki. Pierwszy składnik wirowały wokół tuż poza orbitę Wenus, drugi właśnie w jej wnętrzu.

To nie jest łatwe dla astronomom dostrzec pierścienie pyłu w orbit innych planet zamieszkujących naszym Układzie Słonecznym. To dlatego, że różnice w gęstości takich zakurzonym chmury i zodiakalnych chmura jest tylko 10%. Ponadto, jest tak duża, że ??trudno obserwować z punktu widzenia Ziemi. Chmura pyłu, która wiruje na orbicie Wenus, na przykład w średnicy 220 milionów kilometrów.

Artykuł dzięki: