Jak znalezc prace w Europie

Jak znalezc prace w Europie

Venus jest rzeczywiście lepszy niż Merkury, chociaż Merkury – najbardziej wewnętrznej planety – jest bliżej do naszego Słońca

Ale Wenus mieszka od naszej gwiazdy na odległość, gdy jego temperatura powierzchni powinna osiągnąć około 212 stopni Celsjusza – temperaturę wrzenia wody. Jednak Venus ma dosłownie najgorętszy powierzchnię każdej innej planecie w naszej rodzinie Sun, według pomiarów radiowych pobranych od Ziemi.

Wenus krąży wokół Słońca raz 224.7 dzień, w porównaniu do naszej planety 365. Jednakże, Wenus trwa 243 dni, aby włączyć raz wokół własnej osi. Oznacza to, że na dzień na Wenus jest dłuższy niż rok! Jeszcze bardziej dziwaczne, Wenus obraca się do tyłu w porównaniu do jego pozostałych siedmiu siostrzanych planet w naszym Układzie Słonecznym. Jeśli wynika z wysoko nad jego północnym biegunem Wenus wydaje się obracać w prawo. Gdyby to było możliwe, aby stanąć na lśniącej powierzchni czerwonych tym niegościnnym świecie, nasze Słońce wzrośnie na Zachodzie, wędrują leniwie po niebie, a następnie ustawić na Wschodzie. To, oczywiście, jest dokładnie odwrotnością tego, co pojawia się na naszej planecie. Ciśnienie powierzchnia na Wenus jest podobna do bycia 900 metrów pod wodą!

Wenus jest również jako suchy jak kość. Nie posiadają piękny, ubijaniu oceany naszej planety z podtrzymującego życie wody w stanie ciekłym, a jej przyjazną atmosferę. Wenus jest suchy i gorący-piekący powodu jego uciekający efektu cieplarnianego, który utrzymuje w tym piekielnym świecie intensywne ciepło uwięzionego na jej powierzchni.

Lekki deszcz na Wenus, które obserwowano już w 1980 roku przez sondy balonowe Związku Radzieckiego, Vega 1 i 2, może nie był to przyjemny prysznic Nostalgia ciekłej wody, ale straszne deszcz w składzie korozyjnych kropli kwasu zakładanie spółek siarkowego.

Związek Radziecki przystąpił z kilku innych krajów europejskich w 1984 roku, aby uruchomić Vega Sondy, co stanowiło wyzwanie i wyrafinowane technologicznie misji kosmicznej, który wylądował dwa balony i lądowników na niesamowitym, niewygodnej powierzchni Wenus.
Artykuł dzięki: chlorella