Misja UE

Misja UE Zaczynając w północnej części stanu up najbliższej Kanadzie, St. Johnsbury gospodarzem corocznego festiwalu spadek liści. Kierując się na południe, Zielonej Góry i Notch State Park Smuggler są optymalne do oglądania. Ośrodki narciarskie są idealne miejsca, z których można scentralizować podróży. Jest mnóstwo hoteli i restauracji i innych udogodnień, nie na ich szczytowego zapotrzebowania, a sezon trwa dłużej niż w przypadku wielu innych.

NEW HAMPSHIRE

Białe Góry jest to miejsce do odwiedzenia. Jest to najbardziej popularny cel wycieczek liści w Nowej Anglii, ale są też mnóstwo przygotowany. Wystarczy jazdy Kancamagus autostrady od Conway North Woodstock zapewni Ci dziesiątki wspaniałych możliwości. A mieszkańcy będą bardziej niż szczęśliwi, aby trop Cię w scenach na uboczu drogi. W krótkiej podróży z Nowego Jorku i południowej Nowej Anglii, w regionie: Mount Monadnock State Park jest feerię przysmaki w ciągu zaledwie kilku godzin jazdy.

MASSACHUSETTS

Berkshire górach zachodniej Massachusetts są łatwo dostępne z dowolnego punktu początkowego. Te podnóża Adirondacksie są jednym z najbardziej popularnych miejsc dla „liścia peeper”. W samym sercu państwa, dwie główne drogi, masa Turnpike i Trasa 2 dostarczyć dziesiątki wielkich możliwości, podczas gdy pozycja ze wschodu na zachód lub odwrotnie. Istnieje wiele obszarów łatwo dostępnych, tuż przy głównych drogach, ale po prostu trzymać się tych głównych dróg zapewni Ci spektakularne widoki, nigdy nawet wychodzenia z samochodu! Jest to bardzo prosty sposób, aby zobaczyć zabytki, zwłaszcza dla początkujących.

CONNECTICUT

Wycieczka po pograniczu tego stanu dostarczy Ci wiele możliwości i może być dokonane w ciągu zaledwie kilku dni. Na dłuższy pobyt, northwestern obszar państwa jest optymalna lokalizacja dla bardziej dłuższy pobyt.

Artykuł dzięki: