Najbiedniejsze i najbogatsze panstwa UE

Najbiedniejsze i najbogatsze panstwa UE Większość uważa Amerykanin zawsze będziemy na świecie walutą rezerwową, ale jeśli zapytać wielu ekspertów ekonomicznych dzisiaj, większość będzie wskazywać, że mamy do czynienia z dużymi wyzwaniami. Największą jest z Chin; są one powoli zyskuje zastąpić dolara z własną rękę.http://www.domyzbali-krakow.pl/domy-z-bali-caloroczne Obecnie Chiny ustanowił 37 oferty swap walutowy, które używają ich waluty zamiast dolara USA. Poniżej znajduje się Niedawny artykuł z Reutersa na temat nowej umowy zamiany Chiny / UE: (http://www.reuters.com/article/2013/10/10/us-ecb-china-swap-idUSBRE9990A220131010):

Transakcja jest najnowszym z ciągu swapów walutowych, że Chiny utworzonych z innymi narodami, aby promować wykorzystanie juana w globalnych transakcjach handlowych i finansowych, a ostatecznym celem jest rywalizować dolara jako waluty rezerwowej.

Pozwólcie, że zostawię cię z tym, co myślisz, że stanie z dolarem amerykańskim, czy jutro, ogłoszono, że dolar amerykański nie będzie już używana jako waluty rezerwowej świata? Odpowiedź jest, to straci wycenę niezwykle szybki i tu W USA, to widzimy coś, co nazywa hiperinflacja. Hiperinflacja jest, gdy ogólna cen towarów w gospodarce rośnie szybko, jak waluta szybko traci realną wartość. To stało się w Argentynie i Rosji, a stanie się to w Stanach Zjednoczonych

O Michael Kaye

Mąż, Business właściciel, Prepper, Autor

Artykuł dzięki: