Unia Europejska – przyczyny powstania

Unia Europejska - przyczyny powstania

Dla większości amerykańskich studentów, niektóre z najlepszych dni w szkole podstawowej są te prowadzące do Dziękczynienia. Wykonujemy indyki handprint z papieru budowy, dowiedzieć się o kukurydzy, fasoli i dyni, i usłyszeć wszystko o sielankowo symbiotycznych wczesnych oddziaływań pomiędzy Europejczykami a Indianami. Życie jest dobre.

Kilka lat w dół drogi, obraz zmienia się nieco. Słyszymy powiedzieć walki i zdrady – lub nawet śmierć. To wszystko było po prostu wielkie nieporozumienie, jesteśmy powiedział. Ruszamy dalej. Ale co tak często, mamy dodatkowy wgląd w przerażeniu okolic wczesnego zaangażowania Europy w Nowym Świecie, tak że przez czas jesteśmy dorośli, możemy lepiej poradzić sobie z faktem, że jedna piąta populacji planety (przypuszczenie które piąty) zmarł w wyniku Columbus żeglarstwo ocean blue.

To dziecko-stopniowa proces poznawania kolumbijskiej Exchange jest mniej lub bardziej amerykański szablon do czynienia ze złą historią. Wystarczy pomyśleć ponownie pierwszych dniach szkoły spędzonych walce wojny domowej. Lekcje prawdopodobnie składał kapelusze gazowa rurowych i fałszywe brody Lincoln – i radośnie słysząc o tym, jak wojna wykorzenione niewolnictwo.

Jako nastolatek, możemy zacząć czytać o takich rzeczach, jak Lincoln, dyktatorem stylu, nie tylko dał przemówień oświadczając, że poprze niewolnictwo jeśli oznaczałoby oszczędności w Unii, ale także zawiesił nakaz opuszczenia aresztu. Niezależnie od tego, czy my nawet nie słyszał Habeas corpus aż do tego punktu, w momencie czuje się jak zły rozpadu. W miarę upływu czasu, nowy kawałek jest dodawany do układanki. Chociaż Lincoln pozostała neutralna publicznie ku niewoli, potępił go prywatnie. Prowadzi to do innego epifanii: politycy mogą być mylące.
Artykuł dzięki: