Unia Europejska – zarobki

Unia Europejska - zarobki W tym czasie jesteśmy w szkole, mamy w zasadzie stracił żadnego oparcia myśleliśmy, że w argumencie.

Ludzie rzucają dużo nazwisk wokół kiedy mówią o przyczynach wojny secesyjnej – John Brown, Dred Scott Mason-Dixon Linii … Lincoln pojawia się co jakiś czas – ale coś, co nie często się jej sprawiedliwe udział uwagi jest federalnym kontra władzy państwowej. Nie, to nie jest tak chwytliwe, jak niektóre z innych tematów, ani też nie może tkaniny odzieżowe być łatwo charakteryzuje poprzez makaronu i papieru budowy, ale fakt, że jest to w zasadzie najdłużej argumentem w historii USA powinien dać nam do myślenia.

Po tym wszystkim, to jest rzeczy, nasi ojcowie założyciele raczył pojedynkować ze sobą drugą. Gdy Aaron Burr był zajęty fotografowania Alexander Hamilton, USA wynosiła mniej niż połowa rozmiaru to było podczas inauguracji Lincolna. Wystarczy powiedzieć, że kwestia centralnego sterowania staje się jeszcze trudniejsze, gdy twój kraj został rozciągnięty przez całą drogę na całym kontynencie.

Secesjonistów Uważa się, że rząd USA powinien być idealnie luźna pakt między państwami i że rząd federalny powinien mieć żadnej władzy poza to, co jest wyraźnie określone przez Konstytucję. Związkowcy, z drugiej strony, zazwyczaj w kierunku silniejszych mocarstw centralnych i luźniejszej interpretacji konstytucji. Oni za złe pomysł niewolnik może być brane pod wolnego państwa bez żadnych konsekwencji ze strony rządu federalnego tylko dlatego gdzieś, stan slaveholding powiedział, że to, w porządku.

Secesjonistów zostały już oskarżony o użyciu argumentu praw państw „bronić niewolnictwo … tak jak związkowcy zostali oskarżeni o użyciu zniesienie celu ukrycia zainteresowanie zwiększenie siły federalne. Tak czy inaczej, wszyscy powodów politycznych, rasowych, finansowe i moralne dla walki dotknął tego samego starego wydania.A jeśli uważasz, że wojna domowa była ostatnim słowem na federalnym kontra państwowej władzy, po prostu sprawdzić partii Alaskan Niepodległości Confederate Flag Lynyrd Skynyrd, projektowany twarde alkohole przemycane do Utah, lub legitymacji licencji małżeństwa osób tej samej płci jest stan jak Arkansas.

Shmoop jest przypomnienie badania online dla kolumbijskiej Exchange, wywołuje wojny domowej i wiele innych. Jej treść jest napisana przez dr Mistrzowie i uczniowie z najlepszych uniwersytetów, takich jak Stanford, Berkeley, Harvardzie i Yale, którzy również nauczane w liceum i na poziomie uczelni. Nauczyciele i uczniowie powinni czuć się pewnie przytoczyć Shmoop.

Artykuł dzięki: