Europa a Ameryka – kultura

Europa a Ameryka - kultura Ekonomiści uznają, że brak równowagi w handlu z każdym rodzajem są powszechne i niezbędne w handlu międzynarodowym.

Przewaga konkurencyjna nadwyżki handlowej i deficytu handlowego

Z 16. i 18. wieku, krajów Europy Zachodniej uważa, że ??jedynym sposobem, aby angażować się w handlu były poprzez eksport, jak wielu towarów i usług, jak to możliwe. Korzystając z tej metody, Państwa zawsze nosił nadwyżkę i utrzymuje dużą kupę złota. W ramach tego systemu o nazwie „Merkantylizm”, zwięzły encyklopedia Ekonomicznej wyjaśnia, że ??narody miały przewagę konkurencyjną poprzez posiadanie wystarczającej ilości pieniędzy w razie wojna wybuchła, tak aby być w stanie utrzymać jego własnym obywateli. Do połączonych gospodarek 21 wieku ze względu na wzrost globalizacji oznaczają kraje mają nowe priorytety i obawy handlu niż wojny. Oba nadwyżek i deficytów mają swoje zalety.

Nadwyżka handlowa Advantage

Narodów z nadwyżki handlowej mieć kilka s przewagi konkurencyjnej poprzez nadmiar rezerw w rachunku bieżącym; naród ma pieniędzy na zakup aktywów innych krajów. Na przykład, Chiny i Japonia używają swoich nadwyżek kupić obligacje patenty USA. Zakup długu kwasy hialuronowe na stawy innych krajów pozwala kupującemu stopień wpływów politycznych. Października 2010 New York Times artykule wyjaśniono, jak prezydent Obama musi konsekwentnie angażować się w dyskusje z Chin o jego 28 miliardów dolarów deficytu z kraju. Podobnie, Stany Zjednoczone zawiasy jego zdolność do konsumpcji od Chin dalszego zakupu regionach Stanów Zjednoczonych aktywów i tanich towarów. Prowadzenie nadwyżkę zapewnia również przepływ gotówki z którego można reinwestować w swojej maszyny, siły roboczej i gospodarki. W związku z tym, niosąc nadwyżki jest zbliżona do działalności zarobkowym-nadmiarowe rezerwy stworzyć możliwości i wyborów, które narody z długów koniecznie ze względu na długi i zobowiązania do spłaty rozważania.

Artykuł dzięki: drzwi gdynia