Jak wybudowac dom w Europie

Jak wybudowac dom w Europie

LCF modele są zazwyczaj cięższe niż 3,500kg DMC, ale niektóre z nich dyskusji w niniejszym raporcie jest uzasadnione w ogólnym kontekście rynku lekkich pojazdów w USA.

Jest również prawdą, że wiele europejskich modeli w granicach 3500 kg DMC produkowane są również w cięższych wag, spełniającą ograniczony popyt na takie pojazdy, które mogą być wciąż napędzany przez starszych posiadaczy licencji samochodu osobowego.aby przejść na stronę kliknij tutaj.

Przegląd rynku

Ponieważ wiele modeli LCV dzielić układów napędowych i elementów nadwozia z modeli samochodów osobowych objętości, naturalnie wynika, że ??dominują producenci samochodów osobowych globalne są również czołowi gracze LCV. W tym samym czasie, wiele więcej modeli oparto na samochodach osobowych, niż ma to miejsce obecnie, ale w Europie obserwuje się odwrotny trend w ostatnich latach, gdzie wersje samochodów osobowych modeli dostawczych stały się bardziej popularne, ponieważ dynamika podwozia LCV, komfort, i hałasu poziomy dokonały wyraźną poprawę. Takie modele kiedyś popularne przede wszystkim we Francji, Hiszpanii i we Włoszech, gdzie samochód rodzinny podwoiła także transportu biznesu, ale teraz ich odwołanie rynku rozprzestrzenił się na północ w całej Europie, jak te modele zostały przeniesione eleganckie.

Globalni gracze rynkowi to DaimlerChrysler, Fiat, Ford, General Motors, Hyundai / Kia, PSA, Renault / Nissan, Toyota i Volkswagen, którzy produkują zakresy LCV. Oprócz nich istnieje wiele innych specjalistycznych producentów zaspokajania potrzeb związanych z ich lokalnych rynkach.

W szybko rozwijającym się chińskim rynku, Zhanjiang Kingstar pojazdu Trading Co prowincji Guangdong jest jednym z wiodących producentów, z gamy produktów częściowo opartej na furgon Toyota i pickupów. Inne spółdzielcze są także przedsięwzięcia w celu opracowania modeli europejskich i japońskich w lek-med.pl – rejestracja pacjentów online Chinach.

Artykuł dzięki: