Jak zalozyc firme w UE

Jak zalozyc firme w UE Dwa balony 3,5 metrowej średnicy płynął prawie dwóch ziemskich dni w dziwnej atmosferze Wenus na około 55 kilometrów nad jego piekielnej powierzchni. W przeciwieństwie do wrogiego powierzchni poniżej, Wenus atmosfera jest bardzo przyjemna. Temperaturę i ciśnienie tutaj jest podobna do własnej średniej Ziemi, i nie jest też wystarczająca ilość światła słonecznego emanować od góry – i zrobić piękny, musujące balet.

Dwutlenek węgla, który nasyca atmosferę tego pecha planety jest częściowo przezroczysty dla fal elektromagnetycznych stosunkowo krótkie. Promieniowanie to jest następnie absorbowana przez skały rozrzucone na całej powierzchni Wenus, które następnie ponownie wysyła promieniowanie do tyłu – tym razem, przy dłuższych długościach fal. Dwutlenek węgla jest znacznie mniej przezroczysta dla promieniowania cieplnego i, w rezultacie, wiele tego promieniowania jest po prostu przesyłane z powrotem w dół do tego nieszczęsnego świata. Promieniowanie jest najpierw absorbowana, a następnie częściowo odbijane przez dwutlenku węgla z powrotem do powierzchni Wenus. Oznacza to, że duża ilość energii pozostaje uwięziony w niewyobrażalnie gorącej kopercie gęstej atmosferze Wenus. W ten sposób efekt cieplarniany uciekinier został zniszczony szanse Wenus o zostaniu do zamieszkania planety, podobnie jak nasze własne.

Venus jest z pewnością utrudnione świecie! Jeśli kiedykolwiek był czas, kiedy starożytne Venus posiadał piękny, ubijaniu niebieskie morza i oceany ciekłej wody, Uciekinier efekt cieplarniany musiałby bezlitośnie ogrzewa te pierwotne ciała do tego stopnia, że ??odparowuje – i po prostu przegotowaną dalej. Obecność wody w postaci ciekłej pozwala na pewne reakcje chemiczne, rozwijają się na ziemi. Reakcje te uchwycić niestabilne węgla i siarki, a następnie zamknąć je w skałach.
Artykuł dzięki: