Panstwa czynnie dzialajace w UE

Panstwa czynnie dzialajace w UE

Byłem wściekły po przeczytaniu o tym. Wiele wspólnych produktów do pielęgnacji skóry zawiera bardzo niebezpieczne składniki, wewnątrz której może zaszkodzić naszej skóry i zdrowia. Jedynym sposobem, aby mieć piękną skórę bezpiecznie jest pójść na całej linii tylko naturalnej pielęgnacji skóry.

Więc jakie składniki mają wspólne kremy zawierają? Składniki takie jak metyloparaben sodu. Jest on stosowany jako konserwant w wielu kremów. Faktem jest, że została ona zakazana do użytku kosmetycznego w Unii Europejskiej. Triclosan jest antybakteryjne znaleźć w wielu produktach do pielęgnacji skóry. Może też powodować podrażnienia skóry i stanowi zagrożenie dla środowiska zbyt ponieważ nie rozkładają się naturalnie i szkodzi równowagi ekologicznej.

Rozwiązanie polega na użyciu produktów ze wszystkich naturalnej linii do pielęgnacji skóry. Nie tylko będziemy bezpieczni od jakichkolwiek skutków ubocznych, środowisko nie będzie również zostać poszkodowane w jakikolwiek nienaturalnych chemikaliów.

Jest to firma z Nowej Zelandii, który ma imponującą gamę wszystkich produktów naturalnych. Zawiera on kilka unikalnych składników, które można byłoby trudno umieścić znaleźć w żadnym z popularnych kremów ułożone w sklepach. Rzućmy okiem na to, co te składniki to:

Cynergy TK – Najczęstszym problemem, że mamy w miarę starzenia się – zmarszczki. Cynergy TK pomaga w unikaniu ich poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny ??w skórze. Te dwa białka są niezbędne dla utrzymania elastyczność i jędrność naszej skóry. Cynergy TK pilnuje mamy mnóstwo tych białek i gładką, młodzieńczą skórę.

Phytessence Wakame – Ten Japoński wodorostów morskich odżywia naszą skórę niektórych niezbędnych witamin i minerałów, takich jak witaminy B Complex, żelaza, wapnia i potasu.
Artykuł dzięki: