Panstwa najdluzej w UE

Panstwa najdluzej w UE Jedna trzecia Luksemburga 420.000 mieszkańców urodziło się w innym miejscu i pracowników transgranicznych i cudzoziemcy stanowią około 60% swojej siły roboczej.

W siódmym miejscu jest USA, który jest opisany jako bezpieczne, wygodne i niedrogie. „Trudno pokonać łatwość z dnia na dzień cieszyć się w USA. Można kupić krople do oczu w aptece przy 3 późnej porze i zjeść kolację z dostawą do domu w 30 minut lub mniej „, mówi badanie.http://tkaninydarpol.pl/pl/c/Tkaniny-wg.-nazw/76

Belgia znalazł się na ósmym ze stolicą znanego w siedzibie Unii Europejskiej i NATO. Bruksela jest opisany jako najbardziej zielonym miastem w Europie. „Wraz z wielu międzynarodowych szkół, zapewnia wszystkim expat może pragnąć: teatr, kino anglojęzyczny ośrodków sportowych wielką transportu publicznego, piwa, liczne restauracje etniczne oraz szybkich pociągów w Londynie, Paryżu i Amsterdamie, zwanego dalej” raport mówi.

Kanada „zróżnicowany kraj niesamowitej przyrody i zasobów” umieszcza dziewiąty i badania twierdzi, że jej służby zdrowia i życia standardy należą do najwyższych na świecie i są bardzo porównywalne do opieki zdrowotnej we Francji. „Gospodarka Kanady opiera się na ogromnych zasobów naturalnych, solidnego branży finansowej i innowacyjnej produkcji w tym sektorze energii odnawialnej. Kanada pozostaje sprężysta przez światowych kryzysów finansowych, „mówi.

Zakończenie pierwszej dziesiątce są Włochy. „Pociągi są często późno, pracownicy częściej uderzać, korupcja nie jest znana i biurokracja jest w wolnorotującymi trzykrotnie, ale to, co Włosi nie wiedzą o La Dolce Vita (słodkie życie) nie jest warte poznania”, badanie wykazało ,

Ten artykuł został dostarczony przez Jose Marc Castro, redaktor online w Expat Forum – pierwotnej wspólnocie dla obcokrajowców żyjących we Francji.

Artykuł dzięki: