Pomoc UE panstwom biedniejszym

Może to prowadzić do tsunami Ekonomicznej.

Krytyki przeciwko polityce GOSPODARCZEGO zmniejszenia importu i wzrost eksportu

Sytuacja, w której odbywa się wywóz, posiadające większą wartość na gospodarkę kraju przyjmującego jak Frederic Bastiat zakładał w swoim przykładzie, zasada zmniejszenie importu i zwiększenie eksportu będzie wykonywanie w marności.http://kolkidostyropianu.pl/frez-styropianu/ Przytoczył przykład, gdzie Francuz, eksportowane francuskie wina i importowane brytyjskiego węgla, odwracając zysk. Przypuszczał, że był we Francji, i wysłał beczkę wina http://www.laserina.pl/kontakt, które było warte 50 franków do Anglii. Customhouse by nagrać eksport 50 franków. Jeżeli w Anglii, wino sprzedawane za 70 franków (lub równowartość funtów), które następnie wykorzystywane kupić węgiel, który sprowadził do Francji, i stwierdzono, że jest wart 90 franków we Francji, byłby zanotował zysk 40 franków. Ale Customhouse powiedziałbym, że wartość importu przekroczyła dynamikę eksportu i był deficyt w handlu przed księgi Francji.

Właściwe zrozumienie tematu, jak ten nie może zostać osiągnięty, jeżeli widoki z Wybitne Uczonych, którzy mieszkali na niej w przeszłości nie są badane.

W świetle powyższego, będzie odpowiednia do analizy poglądów różnych badaczy, którzy przyjętymi w na ten temat w dążeniu do narysować dedukcyjne wnioski z ich argumentów służyć szablon do rysowania wniosku. To będzie wyjaśnione kolejno następująco;

(A) FRA © dA © ric Bastiata na mitu deficytów handlowych.

(B) Adam Smith w deficytów handlowych.

(C) John Maynard Keynes bilansu handlu.

(D) Milton Freidman na deficyt handlowy.

(E) Warren Buffet od deficytu handlowego.

3.1. Od © dA © ric Bastiat na mitu deficytów handlowych

W 19 wieku ekonomista i filozof FRA © dA © ric Bastiat wyraził pogląd, że deficyt handlowy w rzeczywistości były przejawem zysk, a nie stratę. Zaproponował jako przykład załóżmy, że, Francuz, eksportowane francuskie wina i importowane brytyjskiego węgla, odwracając zysk.
Artykuł dzięki: