Zarzadzanie finansami w UE

Zarzadzanie finansami w UE

To nietypowe rozwiązanie pozwoliło Japonii dla zachowania natury niestabilną sytuację w ostatnim dziesięcioleciu. Jeśli populacja japońska postanowi wydać pieniądze zamiast ratować, albo banki decydują się szukać wyższych zwrotów od kredytów dla osób prywatnych i przedsiębiorstw, inflacja i stopy procentowe wzrosną i Japonia będą musiały zająć swoje zadłużenie.

Zjednoczone Królestwo

Innym przykładem kraju nadmiernej dźwigni finansowej była Wielka Brytania, po II wojnie światowej. Koszt wojny światowej opuścił kraj zadłużony, a II wojna światowa wymagane Brytyjczyków pożyczyć nawet więcej, aby finansować swoją obronę.

Zarzadzanie finansami w UE

Atak przez obce siły jest z pewnością jednym z najbardziej istotnych powodów dla rządu, aby uruchomić deficytu budżetowego. Niemniej jednak wydatki wojna jest podobna do USA i japońskich programów ratowania tym, że jest mało prawdopodobne, aby wygenerować zwrot z inwestycji, która jest cukierniacieslikowski.pl – torty na zamówienie warszawa wystarczająca do zwrotu poniesionych długu narodowego. Z powodu tego podobieństwa, powojenna UK mogą rzucić światło na to, co może być w sklepie dla USA.

Przez 1950, Wielkiej Brytanii miał długu do PKB w wysokości 250%, w porównaniu z około 125% przed II wojną światową. Około połowa przygotowań długu nastąpiło w czasie wojny, a przede wszystkim odzwierciedla wydatki wojenne. Druga połowa obejmuje Przebudowa pożyczki denominowane w dolarach, że Wielka Brytania uzyskanych z USA i Kanadzie w 1945 roku kredyty te stanowiły około 30% PKB w roku 1945. Ta część długu narodowego została wykorzystana na inwestycje infrastrukturalne, które pomogło ponowne uruchomienie pokojowych czasu brytyjskiego gospodarki. Przypuszczalnie te inwestycje nie generuje wystarczających dochodów na spłatę pożyczek.

W ciągu następnych czterdziestu lat, w Wielkiej Brytanii obniżyła swój dług w relacji do PKB do 35%.
Artykuł dzięki: SIMSON