Zasady w UE

Zasady w UE Jak wypracować sobie drogę spod naszej wciąż dynamicznie rozwijającym się długu publicznego, istnieje prawdopodobieństwo, że inflacja będzie wycisnąć rodzin o niskich dochodach, a także emerytów o stałych dochodach, które nie dostosowują inflacji.

Rząd USA będzie musiał wrócić do pozory odpowiedzialności fiskalnej.http://www.transporthiszpania.com/paczki-do-francji-hiszpanii.php Jeśli tak się nie stanie, bo urzędnicy decydują to jest dobre dla kraju, to nastąpi, ponieważ koszty finansowania zewnętrznego skoku, gdy inflacja ustawia w. W 1970 roku, 30-letnia UK dług publiczny uzyskano około 14% rocznie w porównaniu do zaledwie 4% obecnie , Prowadzenie dużych deficytów staje się niemożliwie drogie, gdy stopy procentowe są tak wysoko.

Aby spłacić dług istniejący, zmniejszenia deficytu budżetowego i spełnienia coraz większą listę zobowiązań, rząd USA będzie musiał podnieść podatki. W Wielkiej Brytanii i USA, górne stawki podatku dochodowego aż do końca 1970 roku były znacznie powyżej 80%. Jest wysoce prawdopodobne, że stawki podatkowe we wszystkich dziedzinach wzrośnie dramatycznie z obecnych historycznie niskich poziomach.

Rządy mają więcej narzędzi finansowych, którymi dysponują osoby niż zrobić, ale nawet z tej rozszerzonej przybornik nie jest bezbolesny sposób excape od nadmiaru długu. Najbardziej przydatnym narzędziem jest możliwość drukowania pieniędzy, co powoduje inflację i redukuje skutecznego obciążenia długu bez konieczności zwrotu ani grosza. Obecna relacja długu do PKB z USA jest alarmująco wysoka i można się spodziewać, aby uzyskać znacznie gorzej w najbliższej przyszłości. Niemniej jednak, drukując pieniądze, wracając do odpowiedzialności fiskalnej i drastycznie podnoszenie podatków, USA powinny mieć możliwość powrotu do zrównoważonej sytuacji.

Artykuł dzięki: http://sklepswanson.pl/chlorofil-60mg-300kaps/